Üdvözöljük honlapunkon!

Autósiskolánk 1994 óta fogadja a személygépjármű vezetés iránt érdeklődőket. Saját tulajdonú Széchenyi u. 4-6. szám alatt működő tantermünkben színvonalas, számítógépes oktatással készítjük fel tanulóinkat a KRESZ vizsgára.

A beiratkozottak igényeinek megfelelő időbeosztással délutáni vagy akár délelőtti, illetve szombat délelőtti előadásokkal állunk rendelkezésükre.

Célunk, hogy családias körülmények között, kedvező árakon segítsük jogosítványa megszerzésében. Ezt Vas megye egyik legkedvezőbb tanfolyamdíjaival, valamint nyugodt, szakképzett oktatókkal biztosítjuk Önnek.

A mielőbbi jogosítványszerzés érdekében tanfolyamainkat folyamatosan minden héten csütörtökön indítjuk.

Nyilvántartási szám: 00019-2013

Bemutatkozás Online Jelentkezés Oktatók, képek Tanfolyamok, díjak Beiratkozás feltételei Online tesztlap Elérhetőség